BROW SHAMPOO 50ML

117,50 kr

Thuya Professional har utviklet en selvskummende sjampo for dyprens av øyenbrynene. Den er perfekt å bruke før farging og/eller laminering av øyenbrynene. Den etterlater området rent og fuktet.

Takket være ingredienser som malvaekstrakt og ertbaserte tensider har den en mykgjørende, lindrende og beroligende effekt.

På lager

SKU
BROW SHAMPOO 50ML

Reisen mot perfekt brynslaminering begynner lenge før selve behandlingen.

Før du starter prosessen med brynslaminering, er det en viktig fase som legger grunnlaget for hele behandlingen: forberedelse.

Forberedelsen handler om å skape optimale forhold for at produktene skal virke best mulig og gi et langvarig resultat, slik at kundene dine kan gå derfra med et resultat som er virkelig imponerende.

Thuya Professional har utviklet en serie produkter spesielt for forberedelse av bryn og hud, slik at de er i best mulig stand til å ta imot behandlingen.

Rist flasken godt før bruk. Påfør en liten mengde sjampo på en engangs-mascaraapplikator. Masser forsiktig inn i øyenbrynene med sirkulære bevegelser.

Fjern overflødig produkt med en tørr bomullspad.

Størrelse: 50 ml
Produsert i: SPANIA
Holdbarhet etter åpning: 12 måneder

Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
Laster...
Laster...