Semilac UV One Step Hybrid 3in1 Glossy S575 Dark Red 7ml

229,00 kr

SEMILAC

ONE STEP HYBRID 3in1 Glossy

s575 DARK RED

En vakker, varm, tidløs rød, perfekt for fans av klassikerne, i den nye Semilac One Step 3in1 Glossy formelen garanterer en tilfredsstillende effekt selv etter 1 lag og en langvarig glans!

Mørk rød er en farge som aldri går av moten. Den mettede fargen tilfører raffinement til hendene dine, og takket være den nye Semilac One Step 3in1 Glossy-formelen er påføringen enkel og praktisk. Lakken gir langvarig glans, motstand mot avslag og en vakker effekt etter bare ett lag. Fargefjerning? Veldig enkelt!

På lager

SKU
60069

1. Påfør et tynt lag av produktet på den forberedte negleplaten

2. Herd.

3. Gjenta påføringen om nødvendig.

4. Tørk av den ferdige stylingen med Semilac-rens.

For å få en umiddelbar glans, bare vask hendene og poler neglene med en lofri bomullspad dynket i Semilac-olje eller bruk en dedikert fire- eller tosidig poleringsmaskin.

Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
Laster...
Laster...