Semilac Smart Extend 813 8in1 Pastel Pink 7ml

229,00 kr

Semilac Smart Extend 813 Pastel Pink 7 ml – Soap Nails Rosa Hybridlakk

Soap Nails rosa hybridlakk – alt-i-ett base, farge og topplakk i én flaske! Perfekt for både profesjonelle og hjemmebruk. Rask og enkel påføring. Kjøp Semilac Smart Extend 813 hos iBloom.no.

 

SKU
60089

Semilac Smart Extend 813 Pastel Pink 7ml er den ultimate hybridlakken for deg som ønsker både skjønnhet og funksjon. Denne unike 5-i-1-formelen fungerer som base, farge og topplakk, og gir deg et profesjonelt resultat – selv uten erfaring.

Fargen er en sofistikert, lett rosa tone, perfekt for både hverdag og spesielle anledninger. Lakken er beriket med mandelproteiner og vitamin E for å styrke og pleie neglene, og den selvutjevnende konsistensen gir en jevn finish uten striper.

Produktet er ideelt for neglesalonger, klinikker og hjemmebrukere som ønsker en effektiv og slitesterk løsning. Smart Extend-revolusjonen gir deg:

  • Full dekning med kun 1 lag

  • Forsterkning og reparasjon av negleplaten

  • Rask påføring takket være presis børste

  • 10 trendy farger – 813 er blant de mest etterspurte

Bestill i dag fra iBloom.no og få markedets mest avanserte hybridlakk levert rett hjem!

Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
Laster...
Laster...