Penselsett for dekorasjon 3 stk

presise dekoration penselsett i 3 pastellfarger
børstebustlengder: 7mm, 9mm, 12mm
børster er ideelle for dekorasjoner med ultratynne linjer og kanter
motstandsdyktig mot skade
På lager
- SKU
- 56984-2
Penselsett for geler i tre farger Fantastisk penselsett for geler med ulike størrelser (4 mm, 6 mm, 8 mm) for påføring av gel. Settet inneholder 3 pensler med den mest populære kattetungeformen, med ulik lengde, dekorert med en metallhylse og en trehåndtak i pastellfarger.
Utmerket kvalitet garanterer en perfekt påføring og profesjonell manikyr! Penslene er laget av høykvalitets nylonbust som ikke forårsaker allergier. Busten har en jevn struktur som begrenser absorpsjonen av overflødig produkt, noe som gjør det enklere å spare produkt og jevnere å fordele.
Den enkle formen på busten er ideell for forlengelse av negler og bygging av C-kurve. De universelle størrelsene på penslene vil øke hastigheten på påføringen både på små og store negleplater.