Semilac Hybridlakk 971 Peach Please 7 ml

155,00 kr

Peach Please er en pastellaktig ferskennyanse som kombinerer naturlighet med et moderne og trendy uttrykk. Den passer perfekt inn i neo-nudes-trenden, som gir klassiske nøytrale farger mer varme, mykhet og subtil glød.

Den kremete formelen med middels viskositet fordeler seg jevnt over neglen og er selvutjevnende, noe som gir en perfekt glatt overflate. Den høye pigmenteringen sikrer en rik og jevn farge uten striper.

Denne nyansen utstråler friskhet og delikat varme – perfekt til vår og sommer, når en naturlig manikyr får et mykt, solkysset og elegant uttrykk. Peach Please er det ideelle valget for deg som ønsker en tidløs, feminin og moderne look.

På lager

SKU
1041

Påfør et tynt lag av lakken på et herdet lag av din favoritt hybridbase, og herd deretter i en UV/LED-lampe. Skal ikke påføres direkte på naturneglen. Du kan gjenta påføringen for å oppnå ønsket dekkevne og fargeintensitet.

Avslutt manikyren ved å påføre og herde din favoritt Semilac Top for et langvarig resultat med vakker glans.

Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Methacrylate, PPG-2 Neopentyl Glycol Diacrylate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Silica, Alumina, p-Hydroxyanisole, (+/-) CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891, CI 45380, CI 15850, CI 15985, CI 77000, CI 77007, CI 77289, CI 77510, CI 77742.

Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
Laster...
Laster...