Gel Polish 944 Autumn 8ml Utlopdato

149,00 kr
75,00 kr

MAKEAR hybridlakker er en garanti for holdbarhet og pålitelighet. Gellakkene har en kremet konsistens, høy pigmentering og en perfekt profilert børste gjør dem enkle og raske å jobbe med. Gellakkene er selvnivellerende, har sterk pigmentering, utmerket dekning, god holdbarhet, fargene etterlater ikke striper. Lakken er pakket i en pappeske som sørger for sikkerhet under transport, og er samtidig fullstendig biologisk nedbrytbaree.

MAKEAR ™ er et merke som stadig overrasker kundene sine, takket være at det har blitt ledende innen innovasjon. Gellakkene er laget av komponenter av høyeste kvalitet for å møte forventningene til de mest krevende kundene. Dyp fargemetning, et bredt og variert utvalg av farger og holdbarhet har gjort Makear til en leder blant de eksisterende merkene.

SKU
Gel Polish 944 Autumn 8ml
Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
Laster...
Laster...