DEPILEVE NG natural wax 100ml

35,00 kr

Velg naturlig med vår formel uten tilsatt parfyme eller fargestoffer. Den svært flytende konsistensen og det sterke grepet om hårene gjør voksen egnet til alle hårtyper på ben, armer, bryst og rygg.

 
 

På lager

SKU
DEPILEVE NG natural wax 100ml

Rens huden med Pre-Base Gel. Påfør et tynt lag voks med roll-on-patronen, legg en voksstrips over og fjern den med en rask og bestemt bevegelse. Påfør Folisan på det behandlede området for å forebygge inngrodde hår, og avslutt med rensemelk eller renseolje etter voksing.

 
 

GLYCERYL ROSINATE, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX), PARAFFIN.

Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
Laster...
Laster...