BLENDICCINO Berry Frappe Makeup Sponge med oppbevaringskopp | Clavier (1 stk.)

99,00 kr

BLENDICCINO Berry Frappe Makeup Sponge med oppbevaringskopp – perfekt blending uten anstrengelse

BLENDICCINO Berry Frappe-sminkesvampen fra Clavier er et innovativt tilbehør som gir en jevn og feilfri makeup uten striper eller skjolder. Den klassiske dråpeformen og den ultramyke skumstrukturen gjør påføringen rask, presis og svært behagelig.

Naturlig dekkevne og perfekt blending

Den elastiske svampen tilpasser seg ansiktets konturer og fordeler foundation, concealer og kremprodukter jevnt for en naturlig og profesjonell finish.

Den brede delen er perfekt til større områder som kinn, panne og hake, mens den spisse tuppen gjør det enkelt å påføre produkt rundt øyne, nese og andre detaljerte områder med høy presisjon.

Resultatet er en glatt, frisk og naturlig hud – uten striper eller maskeeffekt.

Fordeler

  • Ultramyk sminkesvamp for et naturlig og jevnt resultat
  • Kan brukes både våt og tørr
  • Klassisk dråpeform for presis og allsidig påføring
  • Perfekt til foundation, concealer og kremprodukter
  • Gir en stripefri finish uten maskeeffekt
  • Bred base for større områder og spiss tupp for detaljer
  • Leveres med en praktisk oppbevaringskopp for hygienisk oppbevaring
  • Innhold: 1 sminkesvamp + 1 oppbevaringskopp

På lager

SKU
BLENDICCINO Berry Frappe Makeup Sponge med oppbevaringskopp
Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
Laster...
Laster...