Excellent PRO Clean & Prep Spray 100ml

79,00 kr

EXCELLENT PRO CLEAN&PREP – et 2-i-1-produkt som kombinerer egenskapene til en cleaner og en dehydrator. Preparatet brukes til å rense, avfette og fjerne fuktighet fra negleplaten, og forbereder den perfekt til de videre trinnene i manikyren.

Produktet forbedrer vedheften til produktene som påføres i etterkant. Det er spesielt nyttig for personer med problematiske negler som har lett for å få luftlommer og avskalling.

Ved å tørke over negleplaten med en bomullspad fuktet med CLEAN&PREP kan du effektivt fjerne alle urenheter fra negleplaten og komme til på alle områder. Takket være sine egenskaper fjerner væsken også dispersjonslaget på en effektiv måte. Den er derfor nyttig i mange ulike trinn under utførelsen av negledesign.

Produktet leveres i en praktisk flaske med spraypumpe, slik at det kan påføres direkte på en bomullspad eller sprayes direkte på negleplaten. Denne løsningen sikrer rask og enkel påføring og gjør det daglige arbeidet mer effektivt.

På lager

SKU
Excellent PRO Clean & Prep Spray 100ml

Spray en liten mengde av væsken på negleplaten, eller fukt en bomullspad med produktet. Tørk deretter forsiktig over neglen for å fjerne alle urenheter.

Clean & Prep kan også brukes til å tørke over den herdede negledesignen for å fjerne dispersjonslaget.

INGREDIENTS: ISOPROPYL ALCOHOL.

Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
Laster...
Laster...