Elarto plasticformer for negleforlengelse LONG – 100 stk.

120,00 kr

elarto Nail Forms – transparente plastformer til negleforlengelse

De transparente plastformene elarto Nail Forms for negleforlengelse finnes i to varianter: Basic og Long. De gjør det mulig å tilpasse formen til ulike typer negledesign og forskjellige lengder på forlengelsen.

Formene er laget av transparent materiale og har et sterkt klebemiddel som sørger for at formen sitter stabilt under arbeidet.

Varianter

Nail Form Basic – beregnet for negleforlengelser og negledesign i ulike lengder og former.

Nail Form Long – en forlenget variant utviklet for lengre negleforlengelser og mer avantgardistiske stylings, også med ekstrem lengde. Ekstra perforering gjør det mulig å forkorte formen ved behov.

Egenskaper

  • Formens spesialutviklede fasong gjør det mulig å tilpasse sjablongen til ulike typer negleplater.
  • Det transparente materialet slipper UV-lyset gjennom, bidrar til herdeprosessen og gjør det enklere å kontrollere mengden og fordelingen av produktet som påføres.
  • Optimal stivhet og et sterkt klebemiddel sørger for at sjablongen holder seg stabil under arbeidet.
  • Snitt øverst på formen samt et tydelig hjelpegitter gjør modelleringen enklere.
  • Ferdig utstansede enkeltformer i en praktisk eske.

På lager

SKU
Elarto plasticformer for negleforlengelse LONG – 100 stk.
Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
Laster...
Laster...