DEPILEVE Film Wax Intimate 500g
Depilève Intimate Film Wax i perler 500 g er en voks til bikinivoksing som kombinerer fordelene ved tradisjonell voks og stripsvoks. Den er beriket med kakaosmør og havreolje, som bidrar til å fukte, pleie og berolige huden under behandlingen.
Den hurtigtørkende og smidige formelen gir god kontroll ved påføring og effektiv fjerning av uønsket hår. Voksen fjernes uten strips og brukes ved lav arbeidstemperatur, noe som gjør den godt egnet for kunder som er følsomme for varme.
Film Wax beholder fleksibiliteten også etter at den har stivnet på huden, slik at selv grove og gjenstridige hår kan fjernes effektivt. Sammen med egnede produkter før og etter voksing bidrar den til en skånsom og behagelig behandling. Et praktisk valg for profesjonelle salonger.
På lager
- SKU
- DEPILEVE Film Wax Intimate 500g
Rens huden med Dermo Balance Lotion. Påfør et tynt lag voks med en spatel. Vent noen sekunder til voksen har stivnet, og fjern den med en rask og bestemt bevegelse, uten strips. Påfør Folisan på det behandlede området for å forebygge inngrodde hår, og avslutt med Soothing Cream eller Vitalderm pH.
Colophonium (Rosin), Glyceryl Rosinate, Paraffin, Ethylene/VA Copolymer, Triethylene Glycol Rosinate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Cera Alba (Beeswax), Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Parfum (Fragrance), BHT, Ascorbyl Palmitate, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 45410 (Red 27 Lake).