BUILD GEL 02 Extremely White 50ml

379,00 kr

Hvit builder gel med en varm nyanse og 100% dekning, anbefalt for konstruksjon fransk. Krever lengre polymeriseringstid på grunn av høy pigmentering.

På lager

SKU
1558
SALON BUILD GEL tilgjengelig i 14 ulike nyanser. Perfekt for å jobbe på en form og for å styrke den naturlige negleplaten. Geler gir eksepsjonell arbeidskomfort og enkel oppnåelse av ønsket slutteffekt: modellering av negler med grunnleggende former: firkantet, ovalt, mandel, gotisk mandel samt modellering av negler med innovative former: edge, stiletto, pipe. 
 
-middels tykk konsistens
-syrefri
-luktfri
-herdetid: LED-lampe 48W: 60 sek., UV 36W: 120-180 sek.
-tilgjengelig i to størrelser: 50 ml
Product return
Er du ikke fornøyd med produktet du har kjøpt, kan du returnere de innen 14 dager. Produktet må komme i retur i sin originale emballasje og må framstå som nytt. Ibloom AS dekker kun returfrakt ved feil eller mangel på produkter.
loader
Laster...
loader
Laster...